This site uses cookies. By continuing to browse this site you are agreeing to use of cookies. More information can be found in the Privacy Policy.

Our staff


Agnieszka Potocka
Dogoterapeuta, oligofrenopedagog. Dyrektor placówki.

Małgorzata Dzierżawska

Pedagog przedszkolny, oligofrenopedagog, ukończone szkolenia w zakresie pracy z dziećmi autystycznymi. Na co dzień pracuje w przedszkolu integracyjnym.

Justyna Misiewicz

Fizjoterapeuta. Ukończone szkolenia w zakresie terapii PNF, Thera-Band. Na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta.

Anna Łuczak

Dogoterapeuta, instruktor szkolenia psów, lekarz weterynarii, behawiorysta. Ukończone  szkolenia w zakresie behawioru i pracy z psami. Hodowca ogarów i gończych polskich.

Jolanta Łapińska

Behawiorysta, zoopsycholog, lekarz weterynarii. Ukończone szkolenia w zakresie behawioru psów, kotów i koni. Aktywnie działa na rzecz psów schroniskowych, prowadzi, szkolenia i porady w zakresie behawioru psów i kotów.


Małgorzata Witkowska

Pedagog specjalny, psycholog. Ukończone szkolenia w zakresie pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Na co dzień pracuje jako psycholog również z dziećmi niewidomymi.

Anna Żarska

Dogoterapeuta, instruktor szkolenia psów, behawiorysta. Ukończone szkolenia w zakresie pracy z psami i przygotowania ich do adopcji. Aktywnie uczestniczy w działaniach na rzecz psów poszukujących nowych domów.