Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.
NALEŻYMY DO/MEMBER OF 

IAHAIO isaz
Nowość, polecamy!!!

Terapia i edukacja z psem. A. Potocka 2019


książka dogoterapia
 

URLOP dogoterapia.net

Urlop w dniach 6-16 lipca 2020.
W tym okresie nie odpowiadamy na maile i telefony.
Wysyłki książek są wstrzymane. 

www.dogoterapia.net

Zajęcia z psem w szkole


Ważnym elementem edukacji zarówno szkolnej jak i pozaszkolnej jest kształtowanie zachowań proekologicznych oraz szacunku do szeroko rozumianej przyrody. Tematów jest rzeka: począwszy od tego jak rozumieć takie pojęcia jak ekologia i szacunek do przyrody, poprzez pytania - kogo to dotyczy, do takich tematów - jak bezpieczne zachowywać się w obecności zwierząt, czy możemy komunikować się ze zwierzętami i co z tego rozumiemy.
Wielokrotnie nasze dzieci nie wiedzą, jak wiele pies rozumie z naszej mowy?, czy koń czuje jak mucha usiądzie mu na grzbiecie?, czy kot lubi być brany na ręce?. Mamy ogromne pole do działania dla lepszego zrozumienia innych żywych istot, które razem z nami zamieszkują ten świat.
Wszystkich chętnych do zapoznania się z tematyką dogoterapii AAI zarówno w obszarze edukacji jak i terapii z udziałem psów i kotów zapraszam na nasze kursy: Zapisy ->