Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.
W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że Perro i serwis www.dogoterapia.net zastosowały się do wymogów RODO.
Kursy uzupełniające


 
 
 

 

NALEŻYMY DO/MEMBER OF 

IAHAIO

ISAAT isaz
Dostępna jest już polska wersja językowa IAHAIO White Paper 2014
 
IAHAIO-White paper-2014-Pol

Książka o dogoterapii

książka dogoterapia
 

Zajęcia z psem w szkole


Ważnym elementem edukacji zarówno szkolnej jak i pozaszkolnej jest kształtowanie zachowań proekologicznych oraz szacunku do szeroko rozumianej przyrody. Tematów jest rzeka: począwszy od tego jak rozumieć takie pojęcia jak ekologia i szacunek do przyrody, poprzez pytania - kogo to dotyczy, do takich tematów - jak bezpieczne zachowywać się w obecności zwierząt, czy możemy komunikować się ze zwierzętami i co z tego rozumiemy.
Wielokrotnie nasze dzieci nie wiedzą, jak wiele pies rozumie z naszej mowy?, czy koń czuje jak mucha usiądzie mu na grzbiecie?, czy kot lubi być brany na ręce?. Mamy ogromne pole do działania dla lepszego zrozumienia innych żywych istot, które razem z nami zamieszkują ten świat.
Wszystkich chętnych do zapoznania się z tematyką dogoterapii AAI zarówno w obszarze edukacji jak i terapii z udziałem psów i kotów zapraszam na nasze kursy: Zapisy ->